Skin Classic Skin White Skin Black & Whilte Skin Default Adauga la Favorite (In contul carpati.org)
Cautare:

Calendar

Decembrie 2022
LMMJVSD
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Ianuarie 2023
LMMJVSD
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Vremea
Varful Rusu
Muntii Baiului

Voluntar in Carpati

Homepage

Lista de discutii
Trebuie sa te autentifici pentru a putea adauga un topic

Forum Asistenta tehnica Modificare adresa email din administrare cont (11)

stefalexe
stefalexe
Busola

Eu muncesc intr-un birou cu vreo 40 de calculatoare la care lucreaza diverse persoane, inslusiv niste dubiosi. Nici la facultate nu ma pot baza pe toti colegii, se mai intampla sa uit sa apas butonul de logout si surprize pot aparea...

In reteaua de cartier exista niste destepti care fura mac-uri de la placa de baza si tu nu mai ai net, sau sparg parola de mail si isi fac de cap; sunt lucruri care se intampla, doar ca unii poate nu au avut inca contact cu ele.

Daca sunt plecat de la calculator in timp ce sunt logat la carpati.org, cineva imi poate schimba parola contului de aici; asta nu ar fi nici o problema, ca anuntul privind schimbarea adresei se duce pe mail, care e alta bataie de cap. Dar daca ar putea sa schimbe tot atunci si adresa de mail, s-a terminat joaca, deci un cont nou, ca la vivia nu ai mai avea acces...

Poti sa schimbi absolut orice informatie din contul tau, singura restrictionata fiind adresa de mail. A avut si fratele meu problema asta si raspunsul primit a fost: "din ratiuni de securitate", pe care eu le inteleg si le accept.

Nu ma ironiza cu "domnule" si "dumneata", ca mi se pare ca suntem de aceeasi varsta. Nu am vrut sa fiu rau! Ciao!

Duminică, 6 ianuarie 2008 - 19:29

vivia
vivia
Caraba

Cam cu intarziere, dar uite ca vad si eu in sfarsit raspunsurile Carpati.org O fi din cauza adresei de email inca neschimbata Carpati.org)

Domnule Alexandru Stefan, daca spui dumneata ca e normal sa trimit un mesaj adminilor de cate ori vreau sa schimb o chestie marunta in profilul meu, va voi crede pe cuvant si voi actiona in consecinta.... Dar nu inteleg de ce nu as putea face eu asta, dupa cum nu inteleg nici cine (nici de ce) s-ar putea furisa la calculatorul meu in timp ce sunt plecata si sa imi schimbe profilul. Si oricum, daca cineva s-ar plictisi atat de tare incat sa comita aceasta fapta marsava, as putea sa il schimb la loc (singura). Carpati.org

Numai bine !

ps: ideea cu sucul imi place mult mai mult decat cea cu mesajul catre admini, dar intr-adevar Timisoara e cam departe. Sper in schimb sa ne intalnim candva pe munte. Carpati.org

Duminică, 6 ianuarie 2008 - 19:12

radmar
radmar
(admin)

Cand mi-am arucnat privirea, deja o explicatie furibunda era afisata Carpati.org Nu am vrut sa mai apara inca una.

Dar de pahar nu uitam...

Hai noroc.

Miercuri, 19 decembrie 2007 - 16:49

cipicernat
cipicernat
(admin)

Ah ah domnul meu .. ati schimbat facultatea? Carpati.org

Oricum.. e anotimpul licorilor fierte mai degraba.

Miercuri, 19 decembrie 2007 - 16:49

stefalexe
stefalexe
Busola

Domnu' Marinescu, deci ati fost martor la eveniment si nu ati oferit ajutor, desi va era usor sa o faceti. Sa stiti ca noul cod penal invinuieste si martorii oculari care nu intervin! Carpati.org

Se aproba un suc de malt si hamei cu prima tura impreuna!

Miercuri, 19 decembrie 2007 - 16:45

radmar
radmar
(admin)

Nu am vrut sa intervin, desi am citit cam de la inceput, dar acum daca se da ceva, postez si io Carpati.org

Hai noroc!

Miercuri, 19 decembrie 2007 - 16:36

stefalexe
stefalexe
Busola

Asa e! Recunosc fapta si o regret! Carpati.org

Dar pe cuvantul meu de pionier ca nu sunt un om rau! Carpati.org

Si ca sa va dovedesc, uite, dau un suc cu prima ocazie! Bine?

Cristina si alpinistul, cred ca suntem toti bucuresteni, acuma cu Vivia e mai greu, ca Timisoara e cam departe. Carpati.org

Dar poate d'aia s-a inventat turismul la romani, sa se intalneasca astia de la campie cu cei de peste munti, si unde sa se intalneasca mai bine decat la munte? Toate bune!

Marți, 18 decembrie 2007 - 01:23

alpinistul280
alpinistul28..
Caraba

da, ai fost cam dur Carpati.org fi si tu finut..

Luni, 17 decembrie 2007 - 15:46

darkhriss
darkhriss
Coarda

tot pus pe cearta...a pus si fata o intrebare, nu a dat in nimeni Carpati.org

Luni, 17 decembrie 2007 - 14:21

stefalexe
stefalexe
Busola

Activitatea Carpati.org este administrata de cateva persoane, lista lor o gasesti in meniul verde de sus, sectiunea MEMBRI si apoi din lista selectezi ADMINISTRATORI.

Daca ai fi urmat aceasta cale normala, de cautare inainte de a intreba, ai fi descoperit ca de conturile utilizatorilor si de profile se ocupa admini: varverica si urlea2002.

Prin urmare, trimite un mesaj catre unul din ei, in maxim cateva zile ti se va raspunde. Da-le direct adresa noua si ei iti vor modifica mailul din cont. Este o chestiune de securitate: gandeste daca iti intra cineva pe site cand tu esti logata dar plecata putin si iti schimba imediat adresa... funny, nuh?

Duminică, 16 decembrie 2007 - 21:53

vivia
vivia
Caraba

De ce nu pot sa imi schimb email-ul la administrare cont? Mi se pare absurd sa trebuiasca sa imi fac alt cont doar pt ca vreau sa primesc mesajele pe alta adresa de email. Carpati.org

Duminică, 16 decembrie 2007 - 21:18

Afisari: 1,933

Adauga un mesaj in topic

Trebuie sa te autentifici pentru a putea adauga un mesaj

0,0504 secunde

GetaMap.org | Maps from all over the world | ro | fr | es | de | Calculator distante
ViewWeather.com - A new way to view the weather | nl.ViewWeather.com | sv.ViewWeather.com
Regulament carpati.org
© copyright (2004 - 2022) www.carpati.org