Skin Classic Skin White Skin Black & Whilte Skin Default Adauga la Favorite (In contul carpati.org)
Cautare:

Doneaza

Calendar

Noiembrie 2017
LMMJVSD
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Decembrie 2017
LMMJVSD
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Vremea
Varful Doamnele
Muntii Bucegi

Reduceri

Voluntar in Carpati - 2016

Homepage

Lista de discutii
Trebuie sa te autentifici pentru a putea adauga un topic

Forum Cabane / Refugii Cabana Mleti-Bucegi (9)

miparv
miparv
Rucsac

Daca vrei acolo de revelion, e posibil ca acum sa fie prea tarziu de rezervat Carpati.org

Mari, 7 noiembrie 2017 - 13:39

zentai
zentai
Coarda

@-tefania- PS- dac te duci, pomenete i de mine, te rog,...aa ntr-o doar! Nu insista, s nu se entuziasmeze omul, s cread c vreau s-mi tatuez numele lui pe mecl!

Atept impresii! M ncred n tine! i...baft! Carpati.org
Mesaj modificat de autor!

Mari, 7 noiembrie 2017 - 13:11

zentai
zentai
Coarda

tefania, asta cu prjitura a fost epic, dar nu m ajut, soro! Carpati.org

Dormitul pe jos, n sala de mese, mi-e peste mn pen'c sunt simandicos i cu tabieturi!

Pe de alt parte, nu mai sunt genul s nghit un pumn de cuie, s trag un gt de gaz, s rup un picior la pat i s-l fumez pn la ieirea din caban...

Am i eu un vis, vreau i eu s m mprietenesc cu cabanierul de la Mleti!

Mari, 7 noiembrie 2017 - 13:08

stefi
stefi

Aha, am inteles. Carpati.org Cum sunt adepta turelor de-o zi, nu prea stiu cum e cazarea pe la cabane. Dar acum vreau s-o duc pe fetita mea la Malaiesti si sa stam o noapte.

Mari, 7 noiembrie 2017 - 13:07

yo6ial
yo6ial
Coarda

n general nu e nici o problem și o rezervare fcut cu zile sau o sptmn n avans e destul dar... nu n perioada aceea a anului n care vrea Gabi... Carpati.org

Mari, 7 noiembrie 2017 - 12:57

stefi
stefi

Adica nu poti gasi loc la cabana Malaiesti fara sa faci rezervare cu cateva luni inainte? Intreb pentru ca nu am stat niciodata peste noapte acolo, desi prajitura casei te face sa nu mai vrei sa pleci. Carpati.org

Mari, 7 noiembrie 2017 - 12:52

yo6ial
yo6ial
Coarda

Nu m-am bgat n seam c efectiv nu tiu, nu cunosc i nu-s la cataram cu nimeni pe acolo dar pot s-i zic, pe baz de experien, s-i ie sacul de dormit cu tine dac mergi.
Pentru cnd am fost ultima dat pe acolo nu pot s spun dect ”sru'mna Salvamont” pentru gzduire i c n-am dormit n zpad.
Carpati.org

Mai tiu c rezervrile la cabanele astea ncep s se fac de prin nti ianuarie cu unul doi ani n avans...
Nu-s io degeaba corturar... i recomand independena.

Joi, 2 noiembrie 2017 - 13:58

radu.pavel
radu.pavel

Legenda spune ca pentru o asemenea fapta mareata este necesara aprobare de la Iohannis in sus.. Carpati.org

Miercuri, 1 noiembrie 2017 - 23:24

zentai
zentai
Coarda

Salutare
Am i io o ntrebare, simpl i direct: e cineva de pe portal care are o relaie special cu cabanierul de la Mleti? n sensul de frate de cruce, prieten la cataram, rudenie, cumtru na, orice...Care s m fac i pe mine s-i fiu simpatic, de exemplu, att de simpatic nct s ocup o camer de trei persoane ntr-un anumit w.e!
Sau mcar ce fel de persoan e, fumeaz pip, trabuc, i place ceva dintre alcooluri, are slbiciune pentru eclere, brnza de oi etc?

Fr niciun fel de mito!
ncerc s m descurc singur dar n w.e. care vreau eu s-ar putea s nu fiu suficient de descurcre, aa c-o iau din timp!

Sru-mna, boierule! Carpati.org
Mesaj modificat de autor!

Miercuri, 1 noiembrie 2017 - 14:08

Afisari: 606

Adauga un mesaj in topic

Trebuie sa te autentifici pentru a putea adauga un mesaj

0,0552 secunde

GetaMap.org | Maps from all over the world | ro | fr | es | de | Calculator distante
ViewWeather.com - A new way to view the weather | nl.ViewWeather.com | sv.ViewWeather.com
Regulament carpati.org
© copyright (2004 - 2017) www.carpati.org